menuordersearch
arshadej.com

جک برقی جنیوس ,

۱۳۹۷/۹/۹ جمعه
(2)
(0)
جک برقی جنیوس
جک برقی جنیوس

جک برقی اتوماتیک جنیوس در واقع زیرمجموعه کمپانی بزرگ فک ایتالیا است که به دلیل تعامل با این شرکت بخش های بسیاری از این دربازکن بی نظیر، همان قطعات جک فک باشند، مانند مدار فرمان، ماردون و تمامی اجزاء داخلی این دستگاه نیز از فناوری برند برتر فک ایتالیا استفاده میکند. استفاده از کیفیت برتر و خلاقیت در طراحی از مشخصه های این جک پارکینگی جنیوس میباشد. مدت کوتاهی است این جک ایتالیایی وارد بازار ایران شده است. و در طی این مدت با کیفیت و کارایی بالا نظر بسیاری از کسانی که قصد خرید جک برقی را دارند به خود جلب نموده است.

 

ویژگی های جک ریموت کنترلی جنیوس G-Bat 300:

  • اپراتورهای درب اتوماتیک پارکینگی الکترومکانیک (۲۲۰ ولت)
  • مناسب هر لنگه به وزن ۳۰۰ کیلوگرم
  • مناسب هر  لنگه به عرض حداکثر ۳ متر (مدل 300) و 4 متر (مدل 400)
  • بدون نیاز به قفل برقی تا عرض هر لنگه ۲٫۵ متر
  • دارای دو عدد ریموت
  • قابلیت اتصال مستقیم قفل الکترونیک به کنترل برد
  • تعداد تردد 18 مرتبه در ساعت

مشخصه های فنی  جک جنیوس 300

جگ برقی جنیوس مناسب برای درب های تا وزن هر لنگه 300 کیلوگرم در مدل جک 300 Genius G-bat عرضه شده است. اما از این خانواده جک هایی با قدرت 400 کیلوگرمی نیز در بازار موجود میباشد. جک جنیوس 300 Genius G-bat قادر است درب هایی به عرض 3 متر را برای هرلنگه جابجا کند.

از ویژگی های این جک باید به این نکته اشاره کرد که جک پارکینگی جنیوس 300 قابلیت اتصال مستقیم قفل الکتریکی به کنترل برد را دارد و از ولتاژ 220 ولت استفاده میکند.برای تولید G-Bat بهترین ها انتخاب شده اند، که این باعث شده تا موفقیت در عملکرد طولانی مدت در این محصول در کنار هم قرار گیرند.

مکانیزم قطعات داخلی کاملا خلاقانه بوده و متشکل از چرخدنده ها و چرخدنده های مارپیچی فولادی و برنزی، عمر طولانی و بنابراین تعداد دفعات فراوان باز و بسته شدن را تضمین می کند. قدرت جک درب اتوماتیک جنیوس در بستری از سادگی قرار دارد به طوری که قدرت محوری بالا نیروی فراوانی را ایجاد می کند تا اینکه بتواند درب های با عرض بالا را به راحتی باز و بسته کند.

شرکت سازنده