menuordersearch
arshadej.com

رزولوشن سیستم دیجیتال چیست؟ ,

۱۳۹۴/۹/۲۶ پنج شنبه
(1)
(0)
رزولوشن سیستم دیجیتال چیست؟
رزولوشن سیستم دیجیتال چیست؟

 با توجه به جدول بالا، هر چه سایز تصویر بیشتر می شود، کیفیت تصویر افزایش می یابد. نکته ای که در این مورد وجود دارد این است که اگر تصاویری با حداکثر رزولوشن بخواهد توسط دوربین مدار بسته ثبت شود، باید فضای ذخیره سازی زیادی برای دوربین فرآهم شود. این کار هزینه های خرید و نصب دوربین های مدار بسته را افزایش می دهد و در بسیاری موارد مقرون به صرفه نخواهد بود.

راهنمای خرید دوربین مداربسته مناسب

 

در هنگام خرید دوربین مدار بسته باید چندین نکته مهم را در نظر بگیرید. اولین مورد اینکه این دوربین در چه مکانی مورد استفاده قرار می گیرد: فضای اداری، مسکونی یا فضای باز. ممکن است شما بخواهید دوربین را برای باغ یا حیاط بزرگ خود استفاده کنید و فقط رفت و آمد افراد را در نظر بگیرید، در این صورت نیازی نیست از چندین دوربین یا از دوربین هایی با کیفیت بسیار بالا استفاده کنید.

استفاده از دوربین در فضای داخلی و خارجی نیز اهمیت بالایی دارد، دوربین هایی که در فضای خارجی استفاده می شوند باید ضد آب باشند که در باران و برف دچار مشکل نشوند، اما نیازی نیست که در فضای داخلی دوربین مدار بسته ضد آب استفاده کنید.

اگر از دوربین در جایی استفاده می کنید که پوشش دهی آن اهمیت دارد و نمی خواهید هیچ نقطه کوری وجود داشته باشد، باید در مورد تعداد دوربین ها نیز تصمیم بگیرید، برای مثال حتی اگر از دوربینی با رزولوشن بسیار بالا نیز استفاده کنید، این دوربین توانایی ضبط تصاویر از افراد و اشیایی که درست زیر دوربین یا پشت آن قرار دارند را ندارد، بنابراین نیاز دارید که یک دوربین درست در روبروی این دوربین قرار دهید تا تصاویر با پوشش کامل ضبط شوند. حال در نظر بگیرید که به هر دلیلی امکان استفاده از چند دوربین را نداشته باشید، در این صورت باید از دوربین مدار بسته اسپید دام استفاده کنید که قابلیت چرخش و زوم به روی سوژه را دارد. چرخش و حرکت دوربین مدار بسته به واسطه وجود موتور های بسیار ظریف و پیچیده است، چرا که برای زوم روی سوژه و و دنبال کردن آن، دقت و ظرافت بیشتری مورد نیاز است. به همین خاطر قیمت دوربین مداربسته اسپید دام نسبت به دیگر دوربین ها بالاتر است 

شرکت آرشا دژ راهنمایی و مشاوره ی خرید و انتخاب را بصورت کاملا شفاف و بازدید و جا نمایی تجهیزات را رایگان در اختیار مشتریان عزیز قرار میدهد

 

 

مرتبط با این بخش
دوربین مداربسته چیست ؟
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده